O NÁS

KDO JSME?

marvin's je ztělesněním pohostinnosti a kvality, jakou na Stodolní, potažmo v Ostravě, nešlo doposud najít. Je to živé místo na úrovni s pečlivě vybranou nabídkou míchaných drinků. Místo, které přes den poskytne příjemné a klidné prostředí k práci či schůzce a k večeru se promění ve stylový lounge.

„Při návrhu podniku jsme se inspirovali oborovou špičkou i postřehy našich stávajících zákazníků. Věříme, že se nám povedlo vytvořit místo, které bude chloubou Stodolní. Servisem, prostředím a atmosférou chceme navodit pocit výjimečnosti u každého hosta. Nabízíme také lokálně jedinečný sortiment, který bude zážitkem pro kohokoli, kdo hledá „něco navíc“,“ nastiňuje koncept baru spoluzakladatel Vincenc Borovec.

Dalším znakem marvin’s je, že se svým pojetím odlišuje od ostatních barů na ulici, ale také okolních barů. „Naší snahou je stále více navracet společenskou kulturu na Stodolní. Tvoříme podnik, který pokaždé něčím překvapí a zároveň si udržuje „zlatý standard“. To, že nejsme klasickým barem dokazuje i fakt, že máme otevřeno od 16:00 do pozdních nočních hodin,“ doplňuje další ze spoluzakladatelů Jakub Herman.          

Ostravská pobočka navazuje na dosavadní, již zaběhuté projekty společnosti. „Neustále se snažíme posouvat naší značku o úroveň výše. Otevřením pobočky v takto frekventované lokalitě (Stodolní 834/7, pozn. red.) budeme našim novým, ale i stávajícím zákazníkům neustále po ruce,“ uzavírá Jakub Herman, jednatel společnosti.